چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024 ساعت ×
مراحل اخذ پروانه سازندگان مسکن و ساختمان شخص حقیقی
10 اسفند 1402 - 8:00
شناسه : 2673
بازدید 164
5
سازنده حقیقی ⛔️کاردانهایی که صلاحیت نظارت دارند در صورت اخذ پروانه اشتغال سازندگان دیگر نمیتوانند کار نظارت انجام دهند. ⛔️ جهت اخذ پروانه سازندگان مسکن و ساختمان ، میبایست پروانه اشتغال به کار کاردانی یا معمارتجربی متقاضی دارای اعتبار باشد.
ارسال توسط : منبع : سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران
پ
پ

Views: 203

???? قابل توجه اعضای کاردان و معمارتجربی دارای پروانه اشتغال به کار که درخواست صدور پروانه سازندگان مسکن و ساختمان را دارند :

مراحل در خواست صدور پروانه اشتغال به کار سازندگان حقیقی مسکن و ساختمان ⬇️

۱- به سایت درگاه ملی مجوزها به آدرس http://mojavez.ir مراجعه کنید
۲- جستجوی پیشرفته را بزنید
۳- در صفحه بعد در قسمت کسب و کار فقط عبارت سازنده را وارد کرده و سپس جستجو را بزنید
۴- در قسمت سازندگان مسکن و ساختمان ، روی گزینه خدماتی بزنید
۵- در قسمت حقیقی ، گزینه دوم : پروانه اشتغال به کار سازنده مسکن و ساختمان (سازنده حقیقی) راهنما و درخواست را انتخاب کنید


۶- در صفحه باز شده شرایط و مدارکی که میبایست آماده کنید توضیح داده شده و در انتها درخواست مجوز را انتخاب و روی اشخاص حقیقی ایرانی بزنید
۷- به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند وصل میشوید که میبایست شماره تلفن همراه مربوط به خودتان را وارد کنید
سپس مدارک درخواستی ارسال و بعد از تایید مجوز های (احراز هویت ، احراز سکونت ، استعلام نظام وظیفه و استعلام مفاصاحساب مالیات ) به سپامک وصل میشوید و از طریق سپامک درخواست خود را ثبت میکنید .

https://mojavez.ir/license/98391

⛔️کاردانهایی که صلاحیت نظارت دارند در صورت اخذ پروانه اشتغال سازندگان دیگر نمیتوانند کار نظارت انجام دهند.
⛔️ جهت اخذ پروانه سازندگان مسکن و ساختمان ، میبایست پروانه اشتغال به کار کاردانی یا معمارتجربی متقاضی دارای اعتبار باشد.

با استتناد به مواد ۴، ۳۰ و ۳۳ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب اسفندماه ۱۳۷۴ مجلس شورای اسلامی و بند (د) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۳۸۶ کل کشور، به منظور ایجاد هماهنگی در اجرای ساختمان های مشمول قانون مذکور، دستورالعمل نحوه فعالیت سازندگان مسکن و ساختمان به شماره ۵۶۰۹۶/۱۰۰/۰۲ مورخ ۱۳۸۷/۱۱/۰۲ جهت اجرا ابلاغ گردیده است.

لذا؛ اعضای محترم دارای پروانه اشتغال به کار کاردانی در رشته های عمران و معماری و تجربی جهت اشتغال به عنوان سازنده مسکن و ساختمان (مجری ذیصلاح) باید نسبت به دریافت پروانه اشتغال به کار سازندگان مسکن و ساختمان (شخص حقیقی یا حقوقی) از طریق درگاه ملی مجوزها به نشانی MOJAVEZ.IR اقدام نمایند.

https://mojavez.ir/license/98391

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.