دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ Monday, 22 July , 2024 ساعت ×
23 اردیبهشت 1403 - 14:00
شناسه : 2939
بازدید 38
1

Views: 22اطلاعیه ثبت‌نام و زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام کاردانی ساختمان و معماران تجربی تیرماه ۱۴۰۲ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آغاز ثبت نام آزمون های ورود به حرفه تیر (نوبت اول ۱۴۰۳) :هم اکنون لینک ثبت نام آزمون های ورود به حرفه در کلیه رشته های کاردانی و تعیین صلاحیت معماران […]

ارسال توسط :
پ
پ

Views: 22

اطلاعیه ثبت‌نام و زمان برگزاری مجموعه آزمون‌های نظام کاردانی ساختمان و معماران تجربی تیرماه ۱۴۰۲ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

آغاز ثبت نام آزمون های ورود به حرفه تیر (نوبت اول ۱۴۰۳)

:هم اکنون لینک ثبت نام آزمون های ورود به حرفه در کلیه رشته های کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی ، تیر ۱۴۰۳ در سایت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی inbr.ir فعال شده و داوطلبان می توانند برای ثبت نام در این آزمون از طریق سایت ثبت نامی اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام : ۲۳ الی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

شروع ثبت‌نام آزمون‌ کلیه رشته‌ها از ساعت ۱۷ روز یکشنبه مورخ ۲۳-۰۲-۱۴۰۳ آغاز و تا روز یکشنبه مورخ ۳۰-۰۲-۱۴۰۳ به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.
آزمون‌های مذکور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۱ و ۲۲ تیر‌ماه ۱۴۰۳ برگزار می‌گردد.

از این‌رو کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به‌کار می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی inbr.ir از طریق سامانه آزمون‌های ورود به حرفه، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. متقاضیان ضروریست قبل از انجام ثبت‌نام، راهنما و دستورالعمل ثبت‌نام را به دقت مطالعه و از مفاد آن مطلع باشند.

فیلترشکن جهت ثبت‌نام قطع باشد

اطلاعیه تغییر زمان برگزاری مجموعه آزمون های نظام مهندسی و کاردانی ساختمان و معماران تجربی

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان مورخ ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ می رساند

به دلیل تغییر زمان برگزاری آزمونهای سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان، زمان برگزاری آزمون یاد شده به ۴ و ۵ مردادماه ۱۴۰۳ تغییر یافته است.

لذا به منظور امکان فرصت جدید برای ثبت نام در آزمون های مذکور متقاضیان می توانند از تاریخ ۱۴۰۳/۳/۹ تا پایان وقت اداری همانروز با مراجعه به درگاه الکترونیکی inbr.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

:small_red_triangle_down:دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون نظام مهندسی

با توجه به درخواست داوطلبان برای تمدید مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان تیرماه سال ۱۴۰۳ به آگاهی می‌رساند ثبت‌نام آزمون مذکور تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۰۱-۰۳-۱۴۰۳ تمدید گردیده و پس از پایان این زمان تمدید نخواهد شد.

:white_check_mark:برای ثبت نام در آزمون نظام مهندسی تیر ماه ۱۴۰۳ روی لینک زیر کلیک کنید:point_down:

لینک ثبت‌نام: inbr.ir

اطلاعیه تمدید مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی و نظام کاردانی و معماران تجربی ساختمان اسفندماه ۱۴۰۲
با توجه به درخواست داوطلبان برای تمدید مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان اسفندماه سال ۱۴۰۲ به آگاهی می‌رساند ثبت‌نام آزمون مذکور تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۲۱-۱۰-۱۴۰۲ تمدید گردیده و پس از پایان این زمان تمدید نخواهد شد.

به اطلاع کلیه متقاضیان مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی می‌رساند، آزمون‌های ورود به حرفه در کلیه رشته‌های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (نظارت و اجرا)، عمران (نظارت، محاسبات، اجرا)، تاسیسات‌برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، تاسیسات‌مکانیکی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه‌برداری، ترافیک و آزمون‌های (طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان) و (ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی) و همچنین در کلیه رشته‌های کاردانی شامل معماری، عمران، تاسیسات‌مکانیکی، تاسیسات‌برقی، شهرسازی و نقشه‌برداری به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی به‌طور هماهنگ و همزمان در سراسر کشور به شرح زیر برگزار می‌گردد:

https://inbr.ir/?p=5912

▫️لینک ثبت نام : 
https://inbr.ir/?page_id=2

نحوه ثبت‌ نام آزمون نظام مهندسی و نظام کاردانی و معماران‌تجربی

پیش از بیان گام های نحوه ثبت‌نام، چند نکته مهم درباره ثبت‌نام وجود دارد که به قرار ذیل می‌باشد:

۱) با هر کارت اعتباری صرفا می‌توان یک بار ثبت‌نام کرد. به طور مثال داوطلبی قصد شرکت در آزمون عمران، هر دو صلاحیت اجرا و نظارت را دارد و برای ثبت‌نام باید دو کارت خرید تهیه نماید. (نحوه خرید کارت در این بخش گفته شده است)

۲) پیش از شروع فرایند ثبت‌نام، اسکن عکس خود را برای ثبت‌نام آزمون نظام مهندسی نیاز دارید. توصیه می‌شود ابتدا به گام دهم این مقاله بروید، و ویژگی‌های عکسی که باید در سایت بارگذاری نمایید را مطالعه کنید و مجدد به همین قسمت مراجعه نمایید و مطالعه مطالب را ادامه دهید.

۳) قبل از شروع ثبت‌نام، راهنمای ثبت‌نام را مطالعه نمایید.

گام اول :

ابتدا وارد سایت وزارت راه و شهرسازی معاونت مسکن و ساختمان به نشانی inbr.ir شوید و از بالای صفحه و یا سمت چپ، بر روی عبارت سامانه آزمون‌های ورود به حرفه کلیک نمایید.

نحوه ثبت‌ نام آزمون نظام مهندسی

گام دوم:

در صفحه جدید باز شده، اگر داوطلب آزمون نظام مهندسی هستید، مقطع مهندسان را انتخاب کرده و از گزینه‌های پایین آن یکی از موارد ، ثبت‌ نام آزمون ورود به حرفه مهندسان اسفند ۱۴۰۲ را که مربوط به خودتان می‌باشد، انتخاب نمایید.

نحوه ثبت‌ نام آزمون نظام مهندسی

گام سوم:

با توجه به تغییرات جدید سایت دفتر مقررات پس از کلیک بر روی ثبت نام آزمون ورود به حرفه مورد نظر، در صورتیکه بار اول وارد سایت می‌شوید نیاز است که این مسیر را طی کنید.

در اول کار شماره موبایل و بعد کد تأیید برای شما ارسال می شود. 

ورود و ثبت نام سایت دفتر مقررات

گام چهارم

بعد از وارد کردن کد تأیید نیاز است که اطلاعات فردی خود را مانند نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و رمز ورود وارد نمایید.

اطلاعات فزدی ثبت نام آزمون

گام پنجم 

درنهایت با انتخاب دکمه ادامه برای شما صفحه کاربری ایجاد می‌شود که برای ادامه روند ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه نیاز است که به این صفحه مراجعه کنید. قبل از خرید کارت اعتباری لازم است دو گزینه موجود در تصویر “تکمیل اطلاعات کاربری” هم چنین “آپلود عکس” را کامل کرده تا بتوانید کارت اعتباری را خرید نمایید. 

صفحه کاربری دفتر مقررات ملی ساختمان

تکمیل اطلاعات کاربری :

از بخش داشبورد می‌توانید نسبت به تکمیل اطلاعات کاربر و آپلود عکس اقدام نمایید.

فرم تکمیل اطلاعات کاربری

لازم به ذکر است که جهت ثبت‌ نام در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان و کاردان‌های فنی ساختمان، عضویت در سازمان استان اختیاری می‌باشد. اما اگر داوطلبی عضو سازمان استان خود باشد، باید شماره عضویت خود را که شامل کد استان، کد رشته، کد مرتبط و اصلی بودن رشته و شماره سریال مختص استان می‌باشد، وارد نماید. در وارد کردن شماره عضویت دقت نمایید و در صورت بروز اشتباه و عدم امکان ویرایش در موقع ثبت‌نام، به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مراجعه نمایید. در ادامه نمونه ای از شماره عضویت نظام مهندسی آورده شده است.

شماره عضویت نظام مهندسی

برای آپلود عکس نیاز است که به موارد زیر توجه فرمایید. 

  • فایل تصویر باید واضح و مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و یا هر اثری باشد.
  • این عکس باید تحت یک فایل JPG و اندازه حداکثر ۴۰۰ × ۳۰۰ پیکسل و حداقل ۳۰۰ × ۲۰۰ پیکسل، بارگذاری شود.
  • حاشیه‌های زائد عکس را در صورت وجود، با نرم افزارهای ویرایش تصویر، حذف نمایید.
  • در صورتی که عکس شما دارای چرخش ۹۰ یا ۱۸۰ درجه باشد، باید قبل از ارسال، در نرم افزارهای ویرایش تصویر، آن را اصلاح نمایید.

گام ششم

پس از وارد کردن اطلاعات کاربری و آپلود عکس وارد قسمت آزمون‌ها شوید و کارت اعتباری خود را خریداری کنید.

نکته : تا زمانی که مراحل تکمیل اطلاعات را انجام ندهید در این صفحه برای شما چیزی نمایش داده نمی‌شود.

عمران (نظارت، اجرا، محاسبات) – معماری (نظارت، اجرا) – تاسیسات مکانیکی (نظارت، اجرا، طراحی) – تاسیسات برقی (نظارت، اجرا، طراحی) – نقشه‌برداری – شهرسازی – ترافیک =  ۱۹۵ هزار تومان

گام هفتم

برای مشاهده آزمون‌های خریداری شده می‌توانند با مراجعه به آیتم داوطلب بخش آزمون‌های خریداری شده، آزمون‌های انتخابی خود را مشاهده نمایند. از آنجاییکه مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون و سایر موارد مرتبط با این آزمون‌ها در پروفایل هر فرد نمایش داده می‌شود، بنابراین پروفایل هر داوطلب مختص همان داوطلب است و هر فرد می‌بایست به صورت مجزا با شماره همراه خود نسبت به ایجاد پروفایل، نام کاربری و خرید کارت ثبت‌نام اقدام نماید.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.